Hayallerine ilk adımı Üsküdar'da at!

Başarının Adresi
Üsküdar!

İnsanlığa umut olacak bilimsel araştırmalardan küresel derecelendirme kuruluşlarının analizlerine, farklı dallardaki spor müsabakalarından ulusal çapta düzenlenen saygın ödüllere kadar pek çok farklı alanda başarının adresi Üsküdar Üniversitesi! Öğrencilerimizin başarılarıyla gurur duyuyor, aramızda yeni katılacak Üsküdarlıları da bu gurura ortak olmaya davet ediyoruz!

küresel ligde basarinin adresi üsküdar

Gelecek Üsküdar ile güzel!

Times Higher Education (THE), Scimago Rankings gibi dünya çapındaki kuruluşların araştırma, inovasyon, toplumsal etki, eğitim kalitesi ve sağlıklı yaşam-iyi oluş gibi farklı alanlara yönelik değerlendirmelerinde dereceye girerek ülkemizi global ölçekte başarıyla temsil ediyor, küresel ligdeki elde edilen bu başarıları bir üst seviyeye çıkarmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

the
3
4
scimago

Üsküdar ile daima zirvede!

Transgenik Hücre Teknolojileri ve Epigenetik Uygulama ve Araştırma Merkezi (TRGENMER) öncülüğünde dünyada ilk kez CRISPR Prime Editing gen düzenleme teknolojisini SMA hastalığında deniyor, minik yavrularımıza umut olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

trgenmer
bilimsel arastirmalarda basarinin adresi uskudar
Sporda Başarinin Adresi Uskudar

Üsküdar ile yarınların şampiyonu sen ol!

Basketboldan futsala, voleyboldan futbola kadar birçok farklı branşta mücadele eden takımlarımızın elde ettiği başarılarla gurur duyuyor, yeni şampiyonluklara imza atmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

saglik ve kültür ve spor daire baskanligi

Geleceğin Üsküdar ile parlasın!

Sadece 2022’nin ilk yarısında TÜBİTAK'tan 2209A ve 2209B kategorilerinde proje desteği kazanan 32 öğrencimizin başarısıyla geleceğe umutla bakıyor, parlak yarınlara emin adımlarla yürümek için var gücümüzle çalışıyoruz.

tubitak
Tubitak Projelerinde Basarinin Adresi Uskudar
İletisim Basarinin Adresi Uskudar

İletişimin Oscar’ına Üsküdar Damgası!

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ve Aydın Doğan Vakfı işbirliğiyle düzenlenen 32. Genç İletişimciler Yarışması’nda 7 ödül birden alarak geceye damga vuruyor, “İletişimin Oscarı” sayılan ödüllerde her yıl elde ettiğimiz başarılara yenilerini eklemek için var gücümüzle çalışıyoruz.

dogan
aydın dogan vakfı
turkiye gazeteciler cemiyeti

© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.

T.C. Üsküdar Üniversitesi Altunizade Mh. Üniversitesi Sokağı No:14 PK: 34662 Üsküdar / İstanbul / Türkiye
Pbx +90 (216) 400 22 22 Fax +90 (216) 400 22 22
bilgi@uskudar.edu.tr